Auta v záruce

Máte svůj automobil ještě v záruce a chcete si zachovat nárok na bezplatné záruční opravy? Přesto nemusíte jezdit na garanční servisní prohlídky (takzvané „garančky“) do autorizovaného servisu.

Pravidelnou servisní prohlídku spojenou s výměnou předepsaných či opotřebených dílů pro Vás obstarám i ve svém nezávislém autoservisu. Tuto možnost povoluje „Nařízení Komise (EU) č. 461/2010“. I tak je však nezbytné dodržovat předepsané postupy a používat díly náležité kvality.

Při prohlídce je potřeba dodržet stanovené kontrolní úkony a vyměnit předepsané díly. Pro tyto účely disponuji přístupem do databází všech výrobců  uvedených v mém portfoliu. To mi umožňuje získat veškeré potřebné informace tak, aby prohlídka byla provedena tak jak má být. Zásadně používám originální náhradní díly příslušné značky.

Při prohlídkách se také vyměňuje motorový olej a někdy i převodové oleje. Osobně vnímám jako bonus, že mohu svým zákazníkům nabídnout japonské oleje ENEOS. Ty jsou východními automobilkami používány jako první náplň při výrobě vozů. Takže co lepšího jim ještě dát? A navíc za přijatelnou cenu.
Zákazníkům dále nabízím možnost, aby byli přítomni u svého vozu po celou dobu jeho opravy a mohli sledovat celý průběh provádění servisních prací.

Úplné znění Nařízení Komise (EU) č. 461/2010