Zapalovací svíčky

Řada zapalovacích svíček DENSO je speciálně vybrána tak, aby Vám přinesla to nejlepší z jedinečných patentovaných technologií – to vše vyrobené v QS 9000 a ISO 9000 certifikovaných závodech podle nejvyšších standardů OEM. Momentálně produkty DENSO využívá přes 6600 značek v automobilovém průmyslu, včetně 99% evropského vozového parku.

Produktové řady jsou následující:

Standardní svíčky DENSO

Tato produktová řada obsahuje tyto zapalovací svíčky:

Double Platinum TwinTip (TT)

Vysoce výkonné svíčky, bez drahých kovů

Iridiové svíčky

Iridium Tough®, Iridium Long Life, Iridium Power®, Iridium Racing®, DENSO’s Double Needle Iridium Tough® – Nejefektivnější a nejrozšířenější Iridiové zapalovací svíčky na světě.

Super Ignition Plugs (SIP)

Ultra zapalovací svíčky, snižující emise, navržené speciálně pro motory používané v drsných podmínkách.

Zapalovací svíčky nemůžou zvýšit výkon motoru. Efektivnější jiskra však může zlepšit spalování, přináší výhody spojené s výkonem, efektivnost a hospodárnost. Zajistí optimální výkon motoru. Společnost DENSO dodává náhradní zapalovací svíčky pro téměř každý motocykl, lodní motory a malé motory – ať už benzínové, plynové, nebo LPG.
 

 

 

Žhavící svíčky

Program DENSO pro žhavící svíčky zahrnuje všechny současné technologie žhavících svíček včetně jednospirálové cívky, dvojité cívky, včetně jednospirálových, dvouspirálových, s dlouhou dobou dožhavování, keramické žhavící svíčky a okamžitě nažhavené typy.

Dvojité cívky

Obsahují jednu topnou spirálu a regulační cívku, DENSO Double Coil žhavicí svíčky jsou speciálně navrženy pro dieselové motory s přímým vstřikováním. Prodlouží dobu dožhavování až na jednu minutu a poskytují hladší chod motoru a snížení hluku, vibrací a emisí.

Svíčky s dlouhou dobou dožhavování

Vylepšená dvojitá konstrukce DENSO svíček s dlouhou dobou dožhavování může po nastartování zahřát spalovací motory rychleji než při samostatném spalování. Dožhavování pokračuje po dobu 3 minut. Tyto žhavící svíčky optimalizují účinnost motoru tím, že sníží běžné dieselové problémy s motorem, jako jsou vibrace a nadměrné emise. Tyto svíčky navíc pomáhají splnit „zelené“ stále přísnější světové ekologické legislativy.

Keramické žhavící svíčky

Keramické topné těleso v keramických svíčkách DENSO může dosáhnout teploty až 1250°C. Super ryhlé předžhavení přináší nižší emise a lepší odolnost proti oxidaci a erosi, zatímco rozšířená doba dožhavování až na 6 minut po studeném startu přispívá k nižším emisím motorů a k menšímu hluku. Keramické žhavící svíčky mají delší životnost než jiné typy žhavících svíček.

Okamžitě žhavící svíčky

DENSO Instantní Žhavící Svíčky poskytují veškeré benefity dvojcívkových žhavících svíček. To vše s vylepšenými vlastnostmi cívek a materiálů. Tyto svíčky poskytují nejrychlejší startování na světě, které trvá zhruba 2 sekundy, což je ještě kratší doba ohřevu, než s jejich keramickou alternativou.

 

 

Stěrače

Stěrače jsou nedílnou součástí bezpečnostních prvků vozidla. Musí proto být dobré kvality a v dobrém stavu, tak aby spolehlivě dokázaly odstranit déšť, hmyz, nečistoty a sněhové vločky, které se nám hromadí na čelním skle. Pokud totiž stěrač selže, bude viditelnost z vozidla zhoršena, ohrožujíc cestující uvnitř vozu.

Vzhledem k tomu, že se stěrače opotřebovávají, začnou časem při stírání vytvářet pruhy, nebo nerovnoměrný povrch na předním skle. Je proto třeba je pravidelně kontrolovat a vyměnit je, jakmile pocítíte nějaké zhoršení, nebo alespoň jednou ročně.

A když potřebujete náhradu, neexistuje lepší volba než DENSO. Jako jeden z předních světových výrobců originálních dílů a systémů je DENSO neúprosným průkopníkem pokročilých, vysoce výkonných čepelí a stěračových technologií. Důsledkem toho jsou stěračové nože DENSO jako originální vybavení na předních sklech automobilových značek po celém světě.

Tato vynikající technologie je zákazníkům také k dispozici na trhu s náhradními díly v našem programu s originálním příslušenstvím ve standardní kvalitě. Rozsah programu zahrnuje standardní a ploché stírací nože, stejně jako nejnovější hybridní konstrukce. S 1460 aplikacemi, pokrývajícími 95% evropského vozového parku, je náš program nejvíce konsolidovaný na trhu s autopříslušenstvím a přináší Vám pohodlí a kompletní výběr.

Kombinací inteligentního designu, špičkové kvality materiálů a přesné výroby, náhradní stěrače DENSO stírají lépe a vydrží déle.

 

Kabinové filtry

 
Při cestování autem automaticky očekáváme, že vzduch, který dýcháme bude čistý a svěží, ale moc motoristů si neuvědomuje, jak důležitou práci v kabině provádí vzduchový fitr.

Jako globální lídr v oblasti originálního automobilového vytápění, větrání a klimatizací (HVAC), společnost DENSO vyvinula kvalitu originálního příslušenství
As the global leader in OE automotive Heating, Ventilation and Air Conditioning (HVAC) systems, DENSO has developed an OE (original equipment) quality, technologically advanced Cabin Air Filter range especially for aftermarket customers. Keeping out roadside dust, fumes, pollen and smells, DENSO’s Particle and Combination filters actively keep the cabin air fresh, clean and safe to breathe – ensuring a healthy, comfortable journey every time.

Continuing extensions to DENSO’s replacement Cabin Air Filter programme means there is a match to almost every original cabin air filter reference of any brand. Each filter is manufactured to the same exacting OE specification that DENSO supplies to its vehicle manufacturer customers.

DENSO also encourages its aftermarket customers to tell motorists about the importance of regular filter replacement. To ensure optimum filtration performance, hygiene and HVAC efficiency, every cabin air filter should be replaced at least once a year, every 10,000–15,000 km or as specified by the vehicle manufacturer – whichever comes first. This is because the filters eventually become less efficient as dust and dirt builds up, reducing the air quality inside the vehicle. By harbouring mildews and bacteria, dirty cabin air filters can cause allergies and discomfort. Unlike DENSO’s Cabin air Filters, some filters can also compromise the car’s HVAC system by increasing the pressure drop, which may result in costly damage.