Zahájení provozu autoservisu

V lednu 2012 jsem zahájil provoz specializovaného servisu japonských a korejských vozů v Českých Budějovicích. Autoservis se nachází na výhodném a snadno dosažitelném místě nedaleko Výstaviště. Servisní práce provádím v prostorné a čisté dílně a za kvalitu odvedené práce si ručím sám.

Zákazníkům nabízím možnost, aby byli přítomni u svého vozu po celou dobu jeho opravy a provádění servisních prací. Zatím pracuji v „náběhovém“ provozu a tak se může stát, že mne vždy nezastihnete v dílně. V takovém případě mi neváhejte zavolat. Pracuji zejména v odpoledních a večerních hodinách a o víkendech. Věřím ale, že i tak budu moci vyhovět potřebám a přáním svých klientů k jejich plné spokojenosti. V případě zájmu mne, prosím, kontaktujte na telefonním čísle +420 723 866 601 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese ales.preisler@email.cz.

Anebo se u mně rovnou zastavte – jsem tu zejména pro majitele automobilů značek Acura, Daihatsu, Honda, Hyundai, Daewoo/Chevrolet, Infiniti, Isuzu, KIA, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Suzuki, Subaru, Toyota, ale rád poskytnu servisní služby i ostatním.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.