O firmě

O Autoservisu

Firma Aleš Preisler je autoservis v Českých Budějovicích specializovaný na japonské a korejské automobily jako jsou: Daihatsu, Honda, Hyundai, Daewoo/Chevrolet, Infiniti, Isuzu, Kia, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Suzuki, Subaru, Ssangyong, Toyota.
Základní filozofií, na které stavím činnost své firmy a úroveň poskytovaných služeb, jsou tyto tři pilíře:

 

 

  1. Nejvyšší prioritou je pro mne respekt k člověku – zákazníkovi a úcta k lidskému životu obecně.
  2. Ke každému svěřenému automobilu proto přistupuji a pečuji o něj tak, jako by se jednalo o můj vlastní vůz. Nejdůležitější přitom pro mne je, aby vůz poskytoval maximální bezpečí řidiči a všem jeho spolucestujícím.
  3. Základem mé práce jsou dlouhodobé zkušenosti, které jsem získal během více než 26 let profesionální praxe ve značkových i neznačkových tuzemských i zahraničních autoservisech a v depech závodních automobilů.

 

img_0591ed-_0584ed_hlava_1_1Nabízím vlastní profesionálně vybavené zázemí, kvalitní provedení automechanického řemesla a uspokojení požadavků majitele vozu. Každý zákazník může být přítomen u svého vozu po celou dobu jeho opravy a sledovat celý průběh provádění servisních prací.

Dosažení vysokého standardu poskytovaných služeb mi umožňuje dokonalá znalost prostředí autorizovaných servisů v tuzemsku i v zahraničí a také znalost požadavků a přání zákazníků.

 

 

 

G-SCAN 2

Od podzimu 2016 je Aleš Preisler autorizovaným distributorem firmy EZDS Co., Ltd., pro prodej a servis diagnostických přístrojů G-scan 2 v České republice. Více na www.g-scan.cz.20160324162256973_029_re