Technologie

 Diagnostický přístroj G-Scan 2

g-scan 2

G-scan 2

Při práci používám diagnostický přístroj G-Scan 2 Jedná se o špičkový výrobek od korejské firmy GIT, která dodává diagnostické nástroje také pro servisní síť automobilek Hyundai a KIA. G-Scan 2 je také nejpoužívanějším diagnostickým nástrojem v Japonsku od roku 2008 (včetně G-scan 1). G-scan 2 nabízí pro Hyundai / Kia všechny funkce jako originální tovární diagnostika. Podobně jsou na tom i japonské značky, kde se o vývoj diagnostického software stará japonská firma INS s dlouholetou zkušeností. K přístroji G-scan 2 jsou k dispozici také adaptéry pro připojení ke starším (před OBD) autům. Je tak možné provést diagnostiku na autech od roku 1988 až po nejnovější hybridy a fuel cell automobily. Pro důkladnější hledání různých závad, může být G-scan 2 vybený čtyřkanálovým osciloskopem.

osciloskop, simulátor

G-scan 2, osciloskop, simulátor, multimetr


gscan-logoVíce informací najdete na: g-scan.cz

 

 

 

 

 

Oleje ENEOS

Oleje ENEOS od japonské firmy JX Nippon Oil & Energy Corporation jsou nejlepší volbou pro japonské a korejské vozy, neboť tamější automobilky je používají i při prvovýrobě. Oleje ENEOS nabízejí mimořádné vlastnosti, vynikají kvalitou a využívají nejmodernější technologie. Jako jeden z mála výrobců umí vyrobit motorový olej ve vizkózní třídě 0W-20, nyní stále častěji využívaný výrobci motorů k úspoře paliva při provozu. Dále nabízí nejběžněji používané oleje 10W-40, 5W-30 a 5W-40 a speciální 10W-30. Řada je zakončena vysoce výkonným olejem 0W-50. Svým zákazníkům nabízím oleje ENEOS za nejlepší ceny na českém trhu. Ceny nejpoužívanějších olejů ENEOS naleznete na stránce: ceník.

 

 

 ENEOS SUSTINA


SUSTINA je nejmodernější řada motorových olejů s vylepšenými vlastnostmi, díky nimž si
udržuje přední místa v oboru. Nyní je už k dostání i u nás. Oleje SUSTINA mají lepší odolnost svých aditiv proti tepelné a časové degradaci, a proto mohou udržovat motor znatelně čistější. Čistější motor má delší životnost. Dalším pokrokovým prvkem jsou vylepšené molekulární struktury uhlíku a vodíku v oleji, tím se snižuje odpor pohyblivých částí motoru a to i při nízkých teplotách a dochází k úspoře paliva. Ceny vybraných olejů naleznete na stránce: ceník.